+48 506 055 412

O NAS

Dowiedź się więcej o nas

Krótka historia

Davidson Consulting

Dwoje ekspertów o komplementarnym doświadczeniu: Renata Davidson (zarządzanie ciągłością działania - BCM) i Igor Ziniewicz (zarządzanie ryzykiem, zarządzanie ICT) postawiło sobie za cel zmianę sposobu, w jaki organizacje ze wszystkich sektorów zarządzają ryzykiem operacyjnym.

Ta skoncentrowana uwaga doprowadziła do stworzenia uniwersalnej metodyki oceny ryzyka ERAMIS2 i zestawu narzędzi, które rozwiązują najczęstsze wyzwania związane
z zarządzaniem ryzykiem, przed którymi stają przedsiębiorstwa i instytucje.

Nasi założyciele zdawali sobie sprawę, że najbardziej palących problemów związanych z zarządzaniem ryzykiem 
i cyberbezpieczeństwem nie da się rozwiązać za pomocą samej technologii. Zbudowali firmę, której podstawą jest głębokie zrozumienie ludzi, procesów i technologii wymaganych do utrzymania działalności na wymaganym poziomie, w tym bezpieczeństwa informacji i danych.

Jesteśmy niepowstrzymani w dążeniu do realizacji naszej misji przekształcania zarządzania ryzykiem oraz rozwiązywania problemów, które wcześniej były nierozwiązywalne dla naszych klientów

A co dalej? Cóż, dopiero się rozkręcamy.

Wartość naszych usług wykracza daleko poza standardową ofertę. Przyłączając się do nas, zyskujesz sojusznika.

zdjęcie partnerów Davidson Consulting

Renata Davidson

Właścicielka i Prezes Zarządu

Renata Davidson – zajmuje się tematyką zarządzania ciągłością od ponad 25 lat. Posiada najwyższy poziom certyfikacji potwierdzony certyfikatami akredytowanymi przez Professional Evaluation & Certification Board PECB ISO 22301:2012 Master oraz certyfikat PECB Lead Cybersecurity Manager. Piastowała funkcję eksperta w zakresie zarządzania ciągłością działania przy Ministerstwie Infrastruktury, a obecnie pełni rolę eksperta technicznego ds. normy ISO 22301 w Polskim Centrum Akredytacji.

Renata jest także doświadczoną trenerką i wykładowczynią, w tym wykładowczynią na prestiżowych studiach EMBA „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i usługami cyfrowymi” wAkademii Marynarki Wojennej. Chętnie także dzieli się wiedzą w ramach szeregu działań popularyzujących tematykę zarządzania ciągłością działania, zarządzania ryzykiem, cyberbezpieczeństwem i zgodnością, prowadzonych wspólnie z Igorem Ziniewiczem (m.in. cykle: #RyzykownyCzwartek, #RozmowyoRyzyku).

Igor Ziniewicz

Właściciel i Wiceprezes Zarządu

Igor Ziniewicz od 20 lat uczestniczy we wdrażaniu systemów zarządzania ryzykiem operacyjnym i zarządzania ciągłością działania dla firm przemysłowych, firm z sektora telekomunikacyjnego, logistycznego i energetycznego oraz instytucji finansowych (banków, towarzystw ubezpieczeniowych) i administracji publicznej.

Jest wiodącym ekspertem w projektach prowadzonych w firmach z sektora przemysłowego, telekomunikacyjnego i informatycznego. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem operacyjnym oraz w tematyce utrzymania ciągłości działania usług ICT. Jest autorem unikalnej metodyki analizy ryzyka ERAMIS (Evidenc-based Risk Assessment for ICT Services) stosowanej w projektach BCM i zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz architektem aplikacji Impact App, ułatwiającej przeprowadzanie dowolnych analiz wpływu, w tym analizy BIA – szczególnie w dużych organizacjach.

Powrót na stronę główną